Na skróty

Liczby, liczby, liczby….

Rok 2023 powoli dobiega końca. Grudzień to czas podsumowań i refleksji nad tym, co udało nam się osiągnąć, a także wyznaczania sobie nowych celów na zbliżający się rok. Jestem Państwu ogromnie wdzięczna za te 12 miesięcy współpracy. To również czas analiz, przemyśleń oraz decyzji odnośnie ścieżki jaką powinna podążać ” Mowa od Nowa”.

Bardzo dziękuje za zaufanie jakim mnie obdarzyliście, za wszystkie dowody sympatii, za chwile wzruszeń i pożegnań gdy z ust waszych niejednokrotnie padało ” to już koniec?, Ale ja jeszcze nie chce..” To nieustanne poszukiwanie inspiracji, analizowania, obserwowania i oddziaływania sprowadzało się do działania. Działania, które starałam się aby zawsze miało znak dodatni.

Ten czas to również bagaż porażek, które utwierdzały mnie w przekonaniu, że to kolejna szansa na spróbowanie jeszcze raz tyle, że w inny sposób. I w tym bardzo często znajdowałam autorskie metody, o czym niejednokrotnie przekonywaliście się w trakcie naszych zajęć.

Eleonor Roosevelt rzekł ” Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń.” I oto spełniły się moje, przynosząc niesamowite pokłady radości. Jestem w miejscu, w którym zawsze chciałam być, praca jest pasją, którą doceniła Kapituła Plebiscytu Medycznego Hipokrates w kategorii Placówka Medyczna/Gabinet (1 miejsce m.Płock/ powiat płocki oraz 4 miejsce województwo mazowieckie) oraz uzyskałam tytuł Doctor of Business Administration in Healthcare Management.

Na podstawie statystyk znanylekarz.pl oraz własnych, 2023 rok w liczbach:

  • przyjęto 198 pacjentów
  • liczba wizyt: 892
  • średnia ocena profilu specjalisty: 5
  • liczba ocenionych wędzidełek języka: 95
  • liczba pacjentów zakwalifikowanych do zabiegu podcięcia wędzidełka: 92

Możesz również polubić…