Na skróty

Ważna informacja!

Szanowni Państwo,

📍 Na mojej stronie znajdziecie kalendarz wizyt online. Jest to jedyne miejsce, poprzez które możecie szybko dokonać rejestracji : konsultacji/diagnozy/terapii.

📍 Jeśli nie odbieram od Państwa połączenia telefonicznego to znaczy, że naprawdę nie mogę. W takich sytuacjach proszę o pozostawienie wiadomości SMS, a ja oddzwonię najszybciej jak to będzie możliwe.

📍Wszystkie wolne terminy są bezpośrednio widoczne w kalendarzu. Proszę o samodzielne monitorowanie ich dostępności. Niestety nie mam tylu mocy przerobowych aby każdego Państwa informować telefonicznie o zwalniających się terminach.

📍Jako neurologopeda nie wystawiam zaświadczeń odraczających szczepienia dzieci. Niestety nie przyjmuję również pacjentów w ramach NFZ.

📍 Bardzo proszę abyście Państwo przybywali punktualnie na wyznaczoną godzinę terapii /konsultacji /diagnozy.

🛑Miesiące jesienno-zimowe to okres większego występowania u dzieci infekcji i zachorowań. Jeszcze raz bardzo proszę aby nie przywozić/przyprowadzać na zajęcia/konsultacje dzieciaków, które mają objawy kaszlu, kataru, alergii lub przyjmują leki. W przypadku niezastosowania się do mojej prośby, musicie Państwo liczyć się z tym, że po przybyciu do gabinetu dziecko zostanie odesłane do domu. Naprawdę nie ma tu sytuacji wyjątkowych!

🛑Dziecko przeziębione czy chore z katarem lub kaszlem ( nawet osłuchowo czysty) to brak możliwości diagnostycznych rzeczywistych funkcji takich jak oddychanie, połykanie, jedzenie oraz umiejętności takich jak koncentracja, uwaga. Katar czy kaszel nie pomaga w prowadzeniu zajęć, a wasze dziecko jeszcze bardziej się męczy.

🛑 W moim gabinecie przyjmowane są wcześniaki, noworodki, niemowlęta, pacjenci po masywnych urazach mózgowo-czaszkowych. A to oznacza obniżoną odporność.📍Dlatego dla naszego wspólnego dobra, udział w zajęciach, diagnozach czy konsultacjach biorą wyłącznie zdrowe dzieci! Chory neurologopeda to przerwa w terapii dla wielu pacjentów, a to nie jest dobry pomysł.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za zrozumienie ❤️

Możesz również polubić…