Na skróty,Neurologopeda

Konsultacja/ terapia online

W trakcie KONSULTACJI/ TERAPII LOGOPEDYCZNEJ ONLINE, specjalista zrealizuje wszelkie usługi, które są możliwe do wykonania zdalnie.

Logopeda online – dla kogo?

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, jak i dorosłych.

Twoje dziecko mówi słabiej niż rówieśnicy, nie wymawia wszystkich głosek, być może potrzebuje konsultacji logopedycznej.

Jeśli jesteś dorosłą osobą, masz wadę wymowy, chciałbyś mówić wyraźnie, być rozumiany w pracy, w szkole, na studiach, być może dokuczają ci z tego powodu- powinieneś skonsultować się z logopedą.

Przebieg zajęć online

Spotykania odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu, każdy przed swoim komputerem lub telefonem. Czasami dziecko/ dorosły dostaje materiał do ćwiczeń przed zajęciami. Większość pomocy wysyłam w trakcie trwania zajęć. Ćwiczenia trwają około godziny lekcyjnej (45 minut), następnie przekazuję informacje co należy utrwalać w domu. Zaletą tej formy współpracy jest to, że terapia nie jest skomplikowana, jest bezpieczna, a dodatkowo nie tracisz czasu na dojazd do gabinetu.

Już po pierwszych czterech zajęciach powinni Państwo zauważyć pierwsze delikatne zmiany terapeutyczne. Ponadto, konsultacje online to świetna metoda w czasach gdy dostęp do logopedów szczególnie za granicą jest utrudniony. Daje ona bardzo dobre efekty. Sukcesów dorosłych i dzieci jest sporo, a skuteczność tej terapii jest taka sama, jak tej w gabinecie stacjonarnym.

Jak się zarejestrować na konsultację lub terapię online? wchodzimy w rejestrację wizyty i wybieramy konsultację lub terapię online. Następnie otrzymacie Państwo dalsze instrukcje postępowania.

Możesz również polubić…