Non classé

Zmiana lokalizacji gabinetu

Od 01.10. 2022 roku zapraszam Państwa do Gabinetu znajdującego się przy ul. Królewieckiej 30 lok.6 ( I piętro) w samym centrum Płocka. Gdzie na pierwszej kondygnacji odnajdziecie miejsce, które powstało z moich marzeń długo noszonych i skrupulatnie, krok po kroku realizowanych.

Cieszę się, kiedy czujecie się Państwo u mnie dobrze. Dziękuję za zaufanie i za wsparcie specjalistów, z którymi współpracuję, i do których odsyłam rodziców z dziećmi.

Mam nadzieję, że dodatkowy dzień wygospodarowany wyłącznie na konsultacje, skróci czas oczekiwania na wizytę by móc jak najszybciej otoczyć opieką tych, którzy tej pomocy potrzebują.

Przydatne informacje:

🛑 Parkingi w pobliżu: ul. Tumska 11, ul. Nowy Rynek ( obok Teatru Dramatycznego)

🛑 W pobliżu budynku Strefa Płatnego Parkowania

🛑 Istnieje możliwość płatności bezgotówkowych oraz gotówkowych

🛑 Na dwa dni przed wizytą pacjent otrzymuje dedykowaną wiadomość SMS przypominającą o wizycie. Drogi pacjencie jeśli nie możesz przybyć na wizytę, proszę odwołaj ją. To ważne dla mnie jak również dla moich pacjentów, którzy czekają na wolny termin.

🛑 Odwołanie/ potwierdzenie zajęć / konsultacji/ diagnozy odbywa się poprzez dedykowaną wiadomość SMS, na którą należy odpowiedzieć klikając w otrzymany link.

Możesz również polubić…