W trakcie KONSULTACJI LOGOPEDYCZNEJ ONLINE, specjalista zrealizuje wszelkie usługi, które są możliwe do wykonania zdalnie. W trakcie wywiadu może się jednak okazać, że niezbędna będzie wizyta stacjonarna, bez której nie będzie możliwe postawienie prawidłowej diagnozy i dobranie odpowiedniej terapii.

Specjalista będzie próbował trzykrotnie połączyć się z pacjentem za pomocą komunikatora wskazanego w formularzu rejestracji bądź telefonicznie. Z konsultacji online może skorzystać każdy Pacjent bez względu na miejsce zamieszkania i wcześniejszą historię leczenia.

Pacjencie rezerwując wizytę, kupujesz konsultację telefoniczną lub zdalną z wykorzystaniem takich narzędzi jak zoom skype, WhatsApp, Messenger, Teams lub inny uzgodniony sposób. Jednocześnie przypominam, że konsultacja nie jest diagnozą.

Instrukcja postępowania:

  1. Wypełnij i wyślij FORMULARZ KONSULTACJI ONLINE
  2. Kliknij w jeden z dostępnych banerów, który przekieruje Ciebie do szybkich i bezpiecznych płatności.
  3. Opłać konsultację.
  4. Czekaj na kontakt od Nas. Potwierdzimy preferowaną przez Ciebie datę i godzinę. Jeżeli z jakiegoś powodu niemożliwe będzie przeprowadzenie konsultacji w zaproponowanym przez Ciebie terminie, zaproponujemy nowy- dogodny termin.