Na skróty,Neurologopeda

Przypomnienie

W terapii logopedycznej/neurologopedycznej mogą brać udział jedynie ZDROWE DZIECI I DOROŚLI BEZ OBJAWÓW INFEKCJI ( katar, kaszel)

❌ bardzo proszę nie przywozić dzieci i nie przyjeżdżać na zajęcia gdy jesteśmy w trakcie antybiotykoterapii

❌ proszę również aby dzieci jak również osoby dorosłe, u których rozwija się infekcja i zaczęły przyjmować leki ogólnodostępne pozostały w domu do czasu całkowitego ustąpienia objawów.

❌ kaszel lub katar są przeciwwskazaniem do udziału w terapii. Proszę o tym pamiętać.

❌ W gabinecie przyjmowane są noworodki, niemowlęta, dzieci z zaburzeniami rozwojowymi oraz pacjenci po masywnych urazach mózgowo-czaszkowych, a to oznacza obniżoną odporność. Zatem nie narażajmy ich na zainfekowanie.

❌U przeziębionego/ chorego dziecka czy osoby dorosłej nie jest możliwa diagnostyka rzeczywistych funkcji jak oddychanie, połykanie, jedzenie i umiejętności takich jak koncentracja czy funkcje poznawcze.

❌ Wznawiamy terapię po całkowitym zakończeniu leczenia farmakologicznego lub ustąpieniu wszelkich objawów. Nie w trakcie….

❌ Opłata za karnety pobierana jest w trakcie pierwszych zajęć lub po wybraniu czterech kolejnych zajęć z puli karnetu. Istniej możliwość płatności gotówkowej jak również bezgotówkowej. Nie ma możliwości odroczenia płatności i zapłaty za karnet na kolejnych zajęciach. W przypadku braku wykupienia karnetu opłata za zajęcia naliczana jest w całości bez dodatkowych upustów czy rabatów. Proszę mieć to na uwadze.

Możesz również polubić…