Na skróty,Neurologopeda

Karnet logopedyczny/neurologopedyczny

Pacjenci w terapiach stałych mają możliwość skorzystania z opcji zakupu karnetu logopedycznego lub neurologopedycznego.

📍 Koszt karnetu logopedycznego wynosi 360 zł za 4 zajęcia co daje nam 90 zł za zajęcia, a w przypadku karnetu neurologopedycznego jest to wydatek rzędu 400 zł.

📍 Elektrostymulacja lub tejping wliczony jest w koszt zajęć.

📍 Czas trwania zajęć 40 minut + 5 minut dla rodzica lub pacjenta dorosłego na przekazanie informacji po odbytych zajęciach oraz wskazówki do domu dotyczące dalszej pracy.

📍 W przypadku dzieci młodszych zajęcia przeplatane są elementami terapii ręki, usprawniając tym samym motorykę małą, która ma ogromne znaczenie dla rozwoju mowy.

📍 Karnet logopedyczny zawiera wliczone rabaty i zniżki.

📍 Opłata za karnet uiszczana jest z góry w dniu jego zakupu. W przypadku przeniesienia wizyty na inny termin lub rezygnacji oraz poinformowaniu o tym fakcie najpóźniej do godziny 18:00 w przeddzień jej rozpoczęcia, dana terapia zmienia termin realizacji. Z tego tytułu pacjent lub rodzic dziecka korzystający z karnetu nie ponosi żadnych opłat ( terapia nie przepada).

📍 W przypadku odwołania wizyty ( niezależnie z jakiej przyczyny) w przeddzień po godzinie 18:00 lub w dniu, w którym mają odbywać się zajęcia zostaną one ściągnięte z karnetu bez możliwości realizacji danej wizyty w innym terminie.

Możesz również polubić…